facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«Внутрішньопереміщені особи та учасники АТО мають право на 50% державної підтримки у будівництві доступного житла» – Сергій Комнатний

Понеділок, 16 квітня 2018 19:01

«Сьогодні ми відновили дію програми «Доступне житло», і в ній є деякі зміни», – повідомив в ефірі програми «День у мегаполісі» телеканалу «Київ» Сергій Комнатний, голова правління фонду «Держмолодьжитло».

 

«Відтепер програмою зможуть скористуватися особи, яким виповнилось 18 років, і далі обмежень немає», – сказав він.

 

«Програма не передбачає надання кредиту. Натомість держава надає одноразову безповоротну субсидію для будівництва доступного житла. ЇЇ розмір визначається з розрахунку нормативної площі (21 квадратний метр на кожного члена сім’ї і додатково 10,5 квадратних метрів на всіх – ред.), помноженої на розрахунок нормативної вартості», – говорить Сергій Комнатний.

 

Учасників програми фінансуватимуть по-різному. «Тим, хто просто потребує покращення житлових умов, держава або органи місцевого самоврядування можуть дати 30% державної безповоротної субсидії. А внутрішньо переміщені особи й учасники АТО мають право на 50 % державної підтримки на будівництво доступного житла», – повідомив він.

 

Читайте також: На столичні кладовища викликали медиків – кияни надто старанно поминали

 

Читайте також: Плануймо свята: Стало відомо, як переноситимуться робочі дні у травні

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram