facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

«21 квадратний метр на кожного члена сім’ї – програма «Доступне житло» в дії» – експерт

Понеділок, 16 квітня 2018 17:48

«Найближчим часом уже не потрібно буде ставати на квартирний облік, аби взяти участь у пільговій молодіжній програмі «Доступне житло», якщо уряд внесе відповідні зміни», – заявив в ефірі програми «день у мегаполісі», телеканалу «Київ» Сергій Комнатний, голова правління фонду «Держмолодьжитло».

 

«На сьогодні квартирний облік ведуть відділи обліку і розподілу житлової площі в органах місцевого самоврядування. Ми ж плануємо залишити вимогу відсутності у молодої сім’ї житла у власності на момент отримання кредиту, а також відсутність його протягом останніх трьох років, щоб нівелювати можливі спекуляції», – повідомив він.

 

«Взяти участь у програмі «Доступне житло» можуть особі віком до 36 років. Звичайно, потрібно буде сплатити перший внесок, який складатиме, за різними джерелами, 6–10% від вартості житла, що придбається», – розповів Сергій Комнатний.

 

«Кредит надається строком на 30 років. Щомісячно потрібно сплачувати тіло кредиту і відсотки – 3% річних для сімей, які не мають дітей, і 0% – якщо є хоча б одна дитина», – пояснив він.

 

«Також існує чіткий норматив по площі, який розраховується так: 21 квадратний метр на кожного члена і додатково 10,5 метрів квадратних загалом на сім’ю», – зазначив Сергій Комнатний.

 

Читайте також: Тільки в Києві зареєстровано близько 5 000 матерів-одиначок» – експерт

 

Читайте також: Механізму перерахунку за неспожите тепло у нас немає, і місто не може врегулювати це самостійно – Віра Радченко

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram