facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Конкурс у Каннах: Київ увійшов у трійку найкращих європейських міст майбутнього

Вівторок, 13 березня 2018 17:20

Мер Києва Віталій Кличко отримав у Каннах нагороду, присуджену Києву в номінації «Найкращі європейські міста майбутнього з точки зору рентабельності», де українська столиця увійшла в трійку лідерів. 

 

Про це йдеться на офіційній сторінці Віталія Кличка у Facebook.

 

Також Київ відзначили в десятці найкращих європейських міст майбутнього за стратегією залучення прямих іноземних інвестицій.

 

Ці нагороди Київ отримав у конкурсі видання Foreign Direct Investment Magazine «Європейські міста і регіони майбутнього 2018/2019». Церемонія відбулася в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах.

 

Віталій Кличко подякував за визнання зусиль і перспектив Києва та зазначив, що залучення інвестицій у столицю є для нього, як для мера, одним з головних пріоритетів.

 

Читайте також: У столичному магазині сталася стрілянина

 

«На всіх міжнародних подіях, на яких буваю, і під час зустрічей я обов'язково спілкуюся з потенційними інвесторами та переконую їх вкладати кошти в Київ. Це сьогодні дуже важливо, щоб наше місто розвивалося, ставало більш комфортним і сучасним, відповідало всім критеріям європейської столиці, - наголосив Кличко. - І те, що світові експерти визнали Київ привабливим для інвестицій, свідчить, що ми рухаємося в правильному напрямку. А також є важливим сигналом для іноземних інвесторів про перспективність вкладати кошти в Київ, в Україну», - відзначив мер Києва.

 

Читайте також: За минулий тиждень у Києві демонтували майже 20 незаконних споруд

 

Довідково: 

 

Foreign Direct Investment Magazine – спеціалізований журнал, видавцем якого є британська газета Financial Times.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram