facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Представників родини Ноздровської допустили до матеріалів справи

П'ятниця, 12 січня 2018 11:31

Адвокатів родини Ірини Ноздровської допустили до матеріалів справи про вбивство право захисниці, повідомляє телеканал «Київ».

 

Утім донька загиблої, спільно з адвокатами, нарікають: попри те, що деякі матеріали справи їм, врешті, відкрили, доступ до інформації досі надто обмежений. Тож об'єктивно оцінити слідчі дії вони не можуть. 

 

А ще юристи скаржаться на психологічний тиск та переслідування, які розпочалися одразу, тільки-но вони взялися за цю справу. 

 

Читайте також: У Києві діагностовано ще кілька випадків кору

 

Адвокати  усе більше сумніваються, що саме Юрій Россошанський вбив Ірину, адже свідчення підозрюваного раз-по-раз різняться з матеріалами справи. 

 

Россошанського не виправдовують, але хочуть бути впевненими у тому, що покарають справжнього вбивцю. 

 

Читайте також: 12 січня кількома мостами в Києві обмежать рух

 

Щодо заяв правоохоронців для преси, адвокати ставляться до них скептично. На їхню думку, ключовим аргументом слідства у вині Россошанського є лише його незаперечення підозри.

 

«Ті матеріали, які були надані нам як представникам потерпілої сторони, Анастасії (доньки Ірини Ноздровської, - Ред.), не дають нам підстав стверджувати, що ця людина, яку сьогодні назвали правоохоронні органи, фактично назвали вбивцею, насправді є винною особо», – заявила адвокат Таміла Ульянова.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram