facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Постраждалим на Майдані повністю виплатять допомогу

П'ятниця, 12 січня 2018 09:01

Сьогодні, 11 січня,Уряд ухвалив рішення щодо виплати в повному обсязі одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях.

 

Про це йдеться на Урядовому порталі.

 

Читайте також: У Києві на Мічуріна, 44 побилися активісти та забудовники

 

«У 2018 році маємо повністю завершити процес виплат належних їм сум по закону. Відповідно, ці кошти були закладені в державному бюджеті України в сумі 294 млн гривень і постанова, що була прийнята сьогодні, дає можливість поставити крапку в питанні виплат державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту й членам сімей загиблих на Майдані», – зазначив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

 

Читайте також: У Києві облаштують майже тисячу зупинок громадського транспорту

 

Законом визначено наступні розміри державної допомоги постраждалим та членам їх сімей:

 

- у зв’язку із смертю члена сім’ї, який брав участь у масових акціях громадського протесту, за умови, що смерть безпосередньо пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту – 1 млн гривень;

 

- у зв’язку з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень учаснику масових акцій громадського протесту – 700 тис. гривень;

 

- у зв’язку з нанесенням тілесних ушкоджень середньої тяжкості учаснику масових акцій громадського протесту – 500 тис. гривень;

 

- у зв’язку з нанесенням легких тілесних ушкоджень, побоїв, мордувань учаснику масових акцій громадського протесту – 200 тис. гривень.

 

У разі, якщо допомога вже виплачувалася протягом попередніх років, то розмір державної допомоги буде зменшено на раніше виплачену суму.

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram