facebook Kyivtvyoutube trkНовости RSS

 

Дітей у Києві перевірятимуть на наявність щеплень від кору

Четвер, 11 січня 2018 09:12

Аби запобігти новим випадкам кору в Києві, Київська міська державна адміністрація оголосила про низку профілактичних заходів, повідомляє телеканал «Київ».

 

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу 10 січня.

 

«Насамперед, у дитячих колективах необхідно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору. Діти, у яких відсутні щеплення або відповідна довідка від лікаря, будуть недопущені до занять у шкільних та дошкільних навчальних закладах усіх форм власності. Звісно ж, відповідне оголошення буде попередньо розміщено у закладах освіти», – зауважив Микола Поворозник.

 

Читайте також: МОЗ пропонує майбутнім абітурієнтам медичних вишів скласти пробне ЗНО

 

Таке рішення дозволить зменшити контакти між дітьми в можливий інкубаційний період на кір і відповідно зменшити ймовірність захворювання в дитячих колективах.

 

Микола Поворозник окремо зауважив, що в столиці не оголошено карантин, а запроваджено запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи з метою недопущення епідемії кору попередньо терміном на 21 день.

 

Читайте також: За 4 роки в Україні побудували 60 нових шкіл

 

Нагадаємо, з початку року зареєстровано 61 випадок захворювання на кір, із них 49 випадків серед дітей. За попередніми даними, майже всі хворі не мали щеплення проти кору через відмову.

 

Читайте також: НБУ презентував пам’ятні монети, присвячені зимовим Олімпійським іграм

 

 

Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook,  Twitter  та Instagram.